Vijesti

Daruvarčani na Zagrebačkom maratonu

U nedjelju je održan 32. Zagrebački maraton. Među više od pet i pol tisuća trkača bilo je sedam Daruvarčanki i Daruvarčana koji su uspješno istrčali svoje dionice. Najjači obiteljski tim bio je daruvarski, Ivica Višnjić naš poznati trkač te njegovi zet Miroslav Maroši i kćer Ivana Višnjić Maroši…

Dionicu dugu 21 kilometar i 97 i pol metara Ivica Višnjić istrčao je za sat 55 minuta i 49 sekundi zauzevši drugo mjesto u kategoriji 75 plus. Četvero Daruvarčana uspješno su završili natjecanje Danijela Marić, Narcis Smojver trčali su maraton dionicu dugu 42 kilometra i 195 metara. Romana Horvat i Dino Budinjaš trčali su polumaraton. Odličan rezultat za izdržljive maratonce iz Daruvara, grada bez trkačkog kluba.